Referencje

W tym miejscu będziemy umieszczać opinie osób, którym powierzyliśmy nasze szczenięta.

Dziękujemy za miłość, jaką okazujecie swoim pieskom i za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

*****

Od 16 lat marzyłam o dobermanie…dużo czytałam, oglądałam ogłoszenia aż w końcu znalazłam wymarzoną hodowlę…McKennah. Czekałam obserwując kiedy pojawią się szczeniaki mojego upragnionego Dobermana. Kiedy tylko nastąpiła ta chwila i ukazały się zdjęcia przepięknych szczeniaków zadzwoniłam. Pierwsza rozmowa bardzo szczegółowa – fachowe doradztwo co do wyboru szczeniaka. Wyczekałam dnia odbioru – kolejna szczegółowa rozmowa z hodowczynią, fachowe porady, piękna wyprawka, wszystko jak należy. Pani hodowczyni ma wielkie serce do swoich piesków, widać że są całym jej światem. Właśnie takiej osoby z takim podejściem szukałam. Oczywiście zapisałam mojego Barona (Golden Berry) do psiego przedszkola, a następnie na szkolenie do hodowczyni. Teraz Baron ma prawie 10 miesięcy. Jestem w stałym kontakcie z Panią Kasią, zawsze mogę na nią liczyć jeśli chcę się o coś zapytać, poradzić bądź prosić o jakąkolwiek pomoc. Zawsze jesteśmy z moim dobkiem mile  widziani u niej w hodowli, umawiamy się na wspólne spacery. Przy każdym spotkaniu daje mi cenne porady odnośnie mojego Baronka. Szczerze mogę powiedzieć, że bardzo się cieszę i wybór tej hodowli był jak najbardziej trafny. A mój pies…jest taki jakiego sobie wymarzyłam, najlepszy, najukochańszy…to ten wymarzony
Anna Śliwińska, właścicielka Barona (McKennah Goldenberry)

*****

„Jesteśmy właścicielami 10 miesięcznej suczki z miotu G, z wyjątkowej hodowli Pani Kasi. Piesek jest zdrowy, zrównoważony, dobrze się rozwija, nie mamy z nią żadnych problemów. Pani Kasia w przeciwieństwie do innych hodowców poświęciła nam dużo czasu, odpowiadając na wszystkie nasze pytania i dalszym ciągu możemy liczyć na jej pomoc. Co najważniejsze i bardzo zauważalne naprawdę kocha zwierzęta i dba o to, aby trafiły w dobre ręce.

Szczerze polecamy ☺️”
Ewelina i Mateusz Pieniążkiewicz,  właściciele Goi (McKennah Goya)
 *****
Jestem szczęśliwa włascicielką dobermana z miotu „D”. W mojej ocenie Pani Kasia (właścicielka hodowli) jest najlepszą hodowczynią jaką mogliśmy trafić. Począwszy od samego początku do dziś, a mija 5,5 roku, zawsze wszystko profesjonalnie. Pani Kasia dobrała dla nas, rodziny z dziećmi, najlepszego szczeniaka, psa zrównoważonego nadającego się do życia z dziećmi. Przez te 5 lat cały czas jesteśmy w kontakcie zawsze możemy liczyć na poradę czy pomoc. Dla mnie bardzo ważne jest ze hodowca robi więcej niż tylko sprzedaje psa. Dobór karmy, ewentualnej suplementacji, doradztwo w treningu, to kluczowe sprawy w których zawsze mogłam liczyć na wsparcie hodowcy, bo ważna jest spójność a wiedza hodowcy często jest bezcenna. Polecam hodowlę i Panią Kasie każdemu kto myśli o zakupie dobermana. 💚💚💚💚 Kasiu dziękuje za  cudownego psa i te 5 lat wsparcia😘”
Agnieszka Adamczewska, właścicielka Enzo (McKennah D’Angelo)